Privatumo politika

Mūsų tinklapio adresas yra: www.gravi.lt. Susisiekti info@gravi.lt, tel. +370 611 27773

Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl juos renkame

Visi mūsų surinkti duomenys naudojami siekiant padėti mums suprasti, kas naudojasi mūsų tinklapiu, ir padėti mums tobulinti savo paslaugas.

Jokia surinkta informacija nenaudojama siekiant nukreipti arba parduoti žmonėms, kurie dar nesidomėjo mūsų produktais.

Tai padeda suprasti, kurie iš mūsų gaminių yra paklausūs ir kokius variantus dažniausiai renkasi mūsų klientai.

Analizė

Naudojame „Google Analytics“ informacijai apie klientų seansus rinkti ir analizuoti. Visa tai anonimiška. Neįmanoma asmeniškai identifikuoti žmonių naudojant „Google Analytics“.

Kontaktų formos

Pranešimo siuntimas per formas:

  • Žinutė siunčiama info@gravi.lt, prie gautų el. laiškų turi prieigą tik GRAVI darbuotojai.
  • Visa informacija, siunčiama per formas, naudojama tik tiems tikslams, kurie leidžia mums susisiekti su savo klientais, duomenys nėra bendrinami su kitomis įmonėmis.
  • Informacija, pateikta naudojant užsakymo formą, saugoma tinklapyje. Tai padeda suprasti, kurie iš mūsų gaminių yra paklausūs.

Slapukai

Šis tinklapis naudoja slapukus.

Slapukų failai (vadinamieji „slapukai“) yra IT duomenys, kurie yra saugomi tinklapio naudotojo galutiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis tinklapiu. Slapukuose paprastai yra tinklapio, iš kurios jie sukurti, pavadinimas, jų saugojimo galutiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

Subjektas, talpinantis slapukus tinklapio naudotojo galutiniame įrenginyje ir turintis prieigą prie jų, yra tinklapio operatorius.

Slapukai naudojami šiais tikslais:

  • kurti statistiką, padedančią suprasti, kaip tinklapio vartotojai naudojasi tinklapiu – tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;
  • Tinklalapio naudotojo seanso palaikymas (prisijungus), kurio dėka Vartotojas neprivalo iš naujo įvesti savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename tinklapio subpuslapyje;
  • nustatyti vartotojo profilį, kad būtų rodoma jam pritaikyta medžiaga reklamos tinkluose, ypač Google tinkle.

Tinklapyje  naudojami du pagrindiniai slapukų tipai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai.

Seanso slapukai yra laikini failai, kurie saugomi Vartotojo galutiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš tinklapio ar programinės įrangos (žiniatinklio naršyklės) išjungimo.

Nuolatiniai slapukai saugomi Naudotojo įrenginyje slapukų failo parametruose nurodytą laiką arba tol, kol Vartotojas juos ištrina.

Programinė įranga, skirta naršyti tinklapio (žiniatinklio naršyklė), paprastai pagal numatytuosius nustatymus leidžia saugoti slapukus Vartotojo galutiniame įrenginyje. Tinklaio vartotojai gali keisti nustatymus.

Interneto naršyklė leidžia ištrinti slapukus. Taip pat galima automatiškai blokuoti slapukus. Išsami informacija šia tema pateikiama žiniatinklio naršyklės žinyne arba dokumentacijoje.

Slapukų naudojimo apribojimai gali turėti įtakos kai kurioms tinklapio funkcijoms.

tinklapio naudotojo galutiniame įrenginyje patalpintus slapukus taip pat gali naudoti reklamos užsakovai ir partneriai, bendradarbiaujantys su tinklapio operatoriumi.

Statistiniais tikslais tinklapio operatorius gali atlikti Vartotojo srauto internete analizę.

Norėdami sužinoti apie statistikoje naudojamas slapukų naudojimo taisykles, rekomenduojame perskaityti šių įmonių privatumo politiką:  GOOGLE ANALYTICS PRIVATUMO POLITIKA.

Visa informacija, surinkta naudojant minėtas paslaugas, nėra platinama trečiosioms šalims ir naudojama tik vidaus statistikai, siekiant palaipsniui gerinti mūsų paslaugų kokybę.

Įterptas turinys iš kitų tinklapių

Šiame tinklapyje gali būti įterpto turinio. Įterptas turinys iš kitų tinklapių veikia lygiai taip pat, lyg lankytojas apsilankytų kitame tinklapyje, jie gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įterptu turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įterptu turiniu sekimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie to tinklapio.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Analitinius įrašus saugome metus, kontaktinių formų įrašus ir klientų užsakymų įrašus neribotą laiką.

Taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią vartotojai pateikia savo užsakymų formose. Vartotojai negali patys matyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninės informacijos, tačiau tai gali padaryti tinklapio administratorius. Jei norite pašalinti savo asmens duomenis, pateiktus per užsakymo formas, atsiųskite mums užklausą: info@gravi.lt

Kokias teises turite į savo duomenis

Jei turite klausimų dėl savo duomenų arba norėtumėte juos ištrinti, atsiųskite mums: info@gravi.lt  Prieš siųsdami bet kokią informaciją reikalaujame asmens tapatybės įrodymo.

Pirkinių krepšelis